Business Technology in Schadeverzekeringen
donderdag 04-10-2012
Herstel van vertrouwen en winstgevendheid door een beter klantbedieningsmodel
Beschrijving
Bij ons eerste seminar BT Innovatie in de Verzekeringsmarkt in 2011 hebben wij u getoond hoe de verzekeringsmarkt in de praktijk in hoog tempo verandert. Door onder meer veranderde wetgeving staan marges onder druk. Voor een adequate reactie op deze veranderingen was en is innovatieve business technologie nodig. Een die daadwerkelijk zorgt dat processen, producten en services simpeler, goedkoper en transparanter worden. Een die helpt om vertrouwen terug te winnen en die winstgevender is.
Tijdens het tweede Sogeti seminar BT in Verzekeringen focussen we op de schadeverzekeringsmarkt. Met name gaan we hier in op de rol die moderne business technologie speelt bij het online bedienen van klanten in de schadeverzekeringsmarkt. Een nieuw klantbedieningsmodel is van levensbelang in een nieuwe wereld. Hoe kun je nu op een haalbare wijze binnen één jaar innoveren om in de nieuwe werkelijkheid geld te verdienen? Wat kun je volgend jaar al bereikt hebben? Zelfbediening, real-time dashboards, veel kan al en is dichterbij als oplossing dan u wellicht denkt. Deze innovatie is ook echt nodig om het vertrouwen te herstellen.
Inspirerende sprekers zullen u wederom meenemen naar de huidige en toekomstige Nederlandse (schade)verzekeringswereld en de rol die moderne Business Technologie en verzekeringsportals hierbij spelen.
Meld u nu reeds aan. Op deze site als ook via e-mail wordt u op de hoogte gehouden van het programma, de sprekers en diens stellingen.
Programma
08:30 uur - 09:00 uur
09:00 uur - 09:15 uur
Opening door dagvoorzitter Frank Langeveld
Directeur Finance Sogeti Nederland B.V.
09:15 uur - 10:00 uur
Raymond van Es
Senior Vice President AEGON Strategie & Innovatie

Raymond van Es is na een loopbaan bij Fokker sinds 1998 werkzaam bij Aegon, nu als Senior Vice president van Aegon Strategie en Innovatie. Tijdens dit seminar zal Raymond van Es ingaan op de benadering die Aegon aanhoudt met betrekking tot innovatie, met name waarom dit zo belangrijk is. Er wordt toelichting gegeven waarom een goede organisatie en gestructureerde processen hieraan ten grondslag liggen.
Tot slot worden er een aantal interessante succesvolle initiatieven beschreven die in de markt zijn gezet.
10:00 uur - 10:45 uur
Frank Cooler
Directeur Intrasurance

Na een studie biologie, een periode als kunstenaar, later een eigen filmbedrijf en eigenaar van een bureau voor strategisch marketingadvies, is duizendpoot Frank Cooler gestart met Intrasurance. Als oprichter en directeur wil hij zijn klanten zelfverzekerder maken. Zijn overtuiging is dat het eerlijk moet zijn, transparant, groen en met name voor en door de klant is. In het nieuwe verzekeren is de klant koning– zijn muis is de scepter, hij klikt en beschikt. De lancering van de internetverzekeraar verzekeruzelf.nl is een logisch resultaat. Frank Cooler legt als spreker op dit seminar de nadruk op het zelfverzekerder maken van de klant, waarbij business technology een leidraad is voor klantcommunicatie.
10:45 uur - 11:15 uur
11:15 uur - 12:15 uur
Roger Peverelli
Partner VODW

Roger Peverelli is partner bij VODW en is gespecialiseerd in klant gerichte strategieën in de financiële wereld. Roger is mede auteur van de bestseller
'Reinventing financial services. What consumers expect from future banks and insurers'. Gedurende zijn carriere deed hij veel opdrachten in de blue chip Financial services over de hele wereld. Roger heeft in bijna ieder europees land, Amerika, het midden oosten en Azië gewerkt. Daarnaast heeft hij veel artikelen gepubliceerd over Financial services strategie en de klant centraal stellen. Roger zit in het bestuur van het Nederlands Film Festival, is adviseur voor de Microcredits for Mothers Foundation en de More Than Football Football Foundation (van de KNVB).
12:15 uur - 13:00 uur
Afsluiting door de dagvoorzitter & Netwerklunch
Registratie-informatie
Aan dit seminar zijn voor genodigden geen kosten verbonden.
Locatie
Microsoft Office Schiphol
Evert van de Beekstraat 354
1118 CZ
Schiphol