Het App Effect
dinsdag 17-4-2012
Samen met het Ngi Noord organiseert Sogeti een top seminar
Beschrijving
Het volgen van nieuwe ontwikkelingen in ICT is voor veel organisaties een zware opgave. Met het eigen Verkenningsinstituut Nieuwe Technologie (VINT) geeft Sogeti invulling aan de koppeling tussen bestaande bedrijfsprocessen en nieuwe ontwikkelingen. VINT inspireert organisaties daarmee tot het in beschouwing nemen of toepassen van nieuwe technologieën. Regelmatig verschijnen er publicaties van de hand van VINT en nemen we organisaties mee tijdens symposia in de resultaten en bevindingen van VINT.
VINT heeft op 23 januari 2012 haar nieuwste boek ‘Het App-Effect’ gelanceerd. Dit boek beschrijft de effecten van de huidige mobiele revolutie. Sociaal is het nieuwe kapitaal, is de conclusie van de tien App-Effecten die in het boek worden gepresenteerd. Het ongekende succes van smartphones, tablets en app-stores markeert een omslagpunt in onze informatiesamenleving. Bovenop de groei van de internetadoptie van 360 miljoen naar 2.1 miljard gebruikers zijn mensen nu 24 uur per dag, 7 dagen in de week uitgerust met een zesde zintuig; hun persoonlijke apps. VINT brengt de consequenties van dit nieuwe post-pc tijdperk in kaart voor samenleving, mens en organisaties. Zo wordt verwacht dat iedereen in 2020 verslaafd is aan apps. Organisaties moeten transformeren naar een ‘social business’.
Sander Duivestein en Jaap Bloem zijn beiden auteur van Het App Effect, de nieuwe boekpublicatie door VINT van Sogeti. Dit boek kunt u downloaden op www.TheAppEffect.org, in het Nederlands en het Engels als PDF-, ePUB-, en MOBI-editie !
Sander en Jaap spreken op congressen over onder meer de mobiele revolutie, verzorgen strategische app-workshops, publiceren in kranten, magazines en weblogs, en zijn regelmatig te gast op radio en tv.
We zijn blij en trots dat we deze kanjers in Groningen te mogen ontvangen samen met het Ngi Regio Noord op 17 april 2012, waarin ze ons op een dynamische manier meenemen in ‘Het App Effect’ !
Programma
17:00 uur - 17:30 uur
17:30 uur - 17:35 uur
Opening & welkom
Idsard Hendriks, Bestuursvoorzitter, Ngi-Noord
17:35 uur - 18:30 uur
Het App Effect, deel 1
Sander Duivestein, Sogeti
18:30 uur - 19:15 uur
19:15 uur - 20:15 uur
Het App Effect, deel 2
Jaap Bloem, Sogeti
20:15 uur - 21:00 uur
Afsluiting en borrel
Idsard Hendriks, Bestuursvoorzitter, Ngi-Noord
Registratie-informatie
Aan dit seminar zijn geen kosten verbonden.
Locatie
Euroborg Groningen
Ingang FC Groningen (Hattrick’s Pub), Boumaboulevard 41
9723 ZS
Groningen