Contactpersoon
Fout opgetreden bij het ophalen van de ListItem in de lijst /Lists/Contacten. FoutMelding: ListItem With FieldValue: 6598 For Field: Contactpersoonnummer Not Found in List: Contacten
Contact
Sogeti Nederland B.V.

Postbus 76, 4130 EB Vianen
Lange Dreef 17, 4131 NJ Vianen

T: 088 660 66 00
F: 088 660 67 00

E: info@sogeti.nl
KvK Utrecht nr. 30200252

Enterprise Governance & Architectuur

Effectieve corporate, IT en enterprise governance blijkt lastig te realiseren. Gebrek aan samenhang tussen ‘business en IT’ is bijvoorbeeld een thema dat al jaren speelt. Veel energie en geld wordt besteed aan governancebenaderingen, maar deze vormen eerder een belemmering voor de realisatie van enterprisedoelstellingen en verwaarlozen datgene waar het bij enterprises in essentie om gaat. De benaderingen lijken vooral te gaan om besluitvormings- en verantwoordelijkheidsstructuren: wie wanneer waarover mag besluiten.

Enterprisesuccessen hangen echter niet van dergelijke structuren af, maar van governance die zorgt dat de enterprise samenhangend en geïntegreerd opereert. Enterprisearchitectuur speelt daarbij een cruciale rol.

Er moet dus een keuze worden gemaakt tussen het continueren van de bestaande, klaarblijkelijk gebrekkige governance of het adopteren van een ander perspectief op governance. Dit andere perspectief biedt dit boek.
Cover Enterprise Governance Architecture
Auteurs:
Jan Hoogervorst
ISBN:
13978901211322