Alle IT-kennis onder één wereldwijd dak
Werken bij de beste IT dienstverlener van Nederland?
Resultaat door passie voor IT
Start trefwoorden te typen om de site te doorzoeken. Druk enter om te verzenden.
Generative AI
Cloud
Testing
Artificial intelligence
Security
February 10, 2023
Je kan er tegenwoordig niet meer omheen: data en data analytics zijn cruciaal voor de hedendaagse bedrijfsvoering. Echter lopen organisaties tegen de grenzen aan van de traditionele, centrale data-architectuur. Een centraal datateam dat het komende jaar bomvol zit met projecten, waardoor nieuwe business-opportunities niet gegrepen kunnen worden: het is voor veel organisaties de nieuwe standaard.
Een tegengeluid dat een einde moet maken aan deze problemen is Data Mesh. Data Mesh pleit voor decentrale dataproducten, die gemaakt en beheerd worden door de business domains. Maar wat is Data Mesh nu exact; wat voor een impact heeft dit voor een organisatie en waar begin je met de implementatie? Daarover gaat deze Data mesh meetup serie die we verspreid hebben over 2023.
In deze derde sessie over Data Mesh bespreken we het Self-serve data platform. Welke capabilities heeft dit platform nodig, en in welk opzicht verschilt dit van de traditionele dataplatformen? Samen met de data experts van Eneco en NS zullen we deze, en andere vragen bespreken om inzicht te geven in het self serve dataplatform. Tevens belichten wij de interactie tussen het Self serve dataplatform en de andere principes van Data Mesh.Een meetup die ideaal is voor iedereen met affiniteit voor ontwikkelingen in het datadomein!
SME Data